Pickering College, Канада.

Pickering College, Канада.

Pickering College – це канадська приватна школа-пансіон. Школа по праву вважається однією з кращих в Канаді. Крім цього, школа має багату історію. Рік заснування 1842. 
Школа розташована в 45 хвилинах їзди від Торонто, в провінції Онтаріо. Загальна площа займаної території – 42 акра.

У школі навчається 400 школярів. Більше 90% це канадські і американські діти. Школа пропонує проживання для більш ніж 100 студентів в резиденції школи, на повному пансіоні.
Основне завдання колективу школи – розкрити унікальний талант кожної дитини. Крім широкого спектру академічних наук, в школі пропонується більше 80 різних спортивних гуртків. Школа має свій спортивний комплекс, тенісні корти, льодову арену (олімпійського розміру), школу верхової їзди.
Велика увага приділяється розвитку творчих здібностей дітей. Тут є своя музична і хореографічна школи, школа дизайну і образотворчого мистецтва.
Крім цього, в школі розроблена унікальна програма Global Leaderships Program. Студенти можуть розкрити свої лідерські здібності в різних галузях знань, від медицини до космонавтики.
Школа оснащена найсучаснішим обладнанням, має власні лабораторії з усіх академічних предметів.

Pickering College – гідне місце для майбутніх лідерів. У Pickering College вашу дитину в першу чергу замотивують. Тут немає студентів, які погано вчаться – тут є вчителі, які вміють розділити свою любов до предмету зі своїми учнями. Крім загальноосвітньої програми студентам, які перебувають в Pickering College на пансіоні, пропонують захоплюючі екскурсійні програми: відвідування театрів та музеїв, екскурсії на Ніагарський водоспад і озеро Онтаріо.

Pickering college

Завдання для участі у конкурсі та умови прийому робіт:

Всі конкурсні завдання надсилаються на пошту: conscious.education1@gmail.com

з вказаною темою листа: Конкурс есе від (і вказуєте обраний навчальний заклад).

Остання дата прийому робіт- 5 квітня 2020 року.

Роботи, вимоги яких не виконані, до розгляду не приймаються.


1 місце – 100 000 канадських доларів


Тема та вимоги до есе:

What qualities make someone a good leader? Why?
Write about someone in your life who is a great leader. How does he or she inspire you?

У Pickering College також працює літня школа, в якій студентам 12-18 років пропонується спеціальна програма щодо вдосконалення англійської мови та надається прекрасна можливість поєднати навчання з літнім відпочинком. Головне, студенти набудуть досвіду навчання в одній з кращих шкіл пансіонів Північної Америки. Школа відрізняється турботливою атмосферою і пропонує різноманітність поглиблених академічних, спортивних та лідерських програм, які готують учнів не тільки до навчання в університеті, а й до життя в цілому. Крім цього співробітники школи допоможуть вам розкрити ваш творчий потенціал. Тут працює понад 20 класів мистецтв !!! Ви можете вибрати один з 30 музичних інструментів або зайнятися ювелірним дизайном або драматичним мистецтвом. Всі ваші творчі здібності будуть розкриті досвідченими педагогами. Навчальний заклад утримує щорічну атестацію на рівні 100%. У 2018 році 83% випускників стали стипендіатами провідних вузів Онтаріо, тоді як в середньому по провінції даний показник склав 80%.