Про нас

Про нас

Проект “Свідома Освіта” залучає навчальні заклади з усього світу до участі в стипендіальному проекті. Ми провели сотні переговорів та зустрічей для того, щоб показати нашим освітнім партнерам важливість нашої місії.

Всі стипендії, які ви знайдете на нашому сайті – це додатковий ресурс для втілення вашої мрії про міжнародну освіту.

Ви знайдете тут навчальні заклади з усього світу – від мовних програм, шкільної освіти, до отримання ступеня магістра або МВА.

Кожен навчальний заклад пропонує свої завдання і нагороджує студентів за особисті досягнення. Але крім цього, перші 20 учасників завжди отримують заохочувальні призи та подарунки!

Звертаємо вашу увагу, що всі конкурси мають терміни участі та розгляду поданих заявок. Будьте уважні і стежте за нашими новинами.

Удачі всім учасникам!

Ми знаємо, що ви унікальні. Нехай про це дізнається весь світ !

Громадська організація «Свідома Освіта» була створена в 2015 році. Головна місія організації – формування внутрішньої мотивації школярів та молоді в усвідомленому виборі професії, участі в громадському житті суспільства, волонтерському служінні і формуванні глобального мислення кожного учасника, залученості в проблеми людства і бачення особистої відповідальності в розвитку світу в цілому. Наша мета – допомогти молоді в найкращому виборі майбутньої кар’єрної реалізації, максимально розкрити таланти і здібності кожної особистості. Залучати наших студентів в міжнародні проекти і конкурси, що формує глобальне почуття відповідальності . Виховати покоління, готове служити своєму суспільству, покоління відповідальних свідомих молодих людей з глобальним баченням своєї особистої участі в процесах розвитку суспільтсва . Ми хочемо допомогти всім, хто вже сьогодні і зараз вносить вклад у вирішення нагальних проблем і завдань своєї школи, свого університету, свого регіону; або бере участь в будь-яких глобальних проектах – отримати гідну нагороду за своє свідоме служіння і за свій особистий внесок. Ми хочемо нагородити та відзначити ВСІХ, хто робить БІЛЬШЕ ніж роблять інші! Незалежно від того, в якій саме сфері ви показуєте результати – академічна освіта, наукова робота, спортивні досягнення або творчі успіхи – ви особистість, і ви показуєте видатні результати в одній із сфер вашої діяльності.

Ми тут, щоб підтримати і надихнути Вас. Будьте унікальними! Будьте кращими! Будьте першими! А ми допоможемо вам отримати освіту вашої мрії!

In May 2014 – we became The Bronze winner in the category “Agency of 2013”!!! announced by The Premier Agency Business Awards (Canada). In May 2014 – we became The Bronze winner in the category “Agency of 2013”!!! announced by The Premier Agency Business Awards (Canada).
2
In May 2014 – we became The Bronze winner in the category “Agency of 2013”!!! announced by The Premier Agency Business Awards (Canada).
1