King’s-Edgehill School

King's-Edgehill School

King’s-Edgehill School є найстарішою приватною школою Канади, однією з перших, хто запропонував студентам програму IB. Вона з незмінною постійністю входить в десятку кращих загальноосвітніх закладів країни. Свою сучасну назву навчальний заклад отримав лише в 1976 році після злиття елітної школи для хлопчиків King’s College School і школи для дівчаток Edgehill Church School.
Директор школи Joseph Seagram звертається до своїх потенційних учнів з такими словами: «Якщо наполегливий голос всередині вас вимагає стрибати вище, бігати швидше, думати глибше, співати голосніше і вірити в те, що мрії обов’язково збуваються, – наша школа призначена саме для вас!»
У King’s-Edgehill School високо цінують потенціал студента, нестандартні підходи до вирішення звичайних питань, ініціативність і здорові амбіції дітей.

Навчання тут засновано на поєднанні сильної академічної підготовки, регулярних занять спортом, розвитку в дітях артистичності та плекання в них традиційних цінностей, таких як джентльменські якості, принципи моралі, взаємоповага і почуття власної гідності. Співробітники King’s-Edgehill School щиро люблять свою школу – досить прочитати слова, якими вони описують кампус, студентів і навчальні програми. І це не награний захват – багато викладачів (як і сам директор разом з усією родиною) роками живуть на території кампусу школи, в ній навчаються їхні діти.
Місією школи є надання студентам можливості «бути більше, ніж вони є на даний момент». Це досягається за рахунок великої навчальної програми та мультинаціонального середовища, в якому у дитини є можливість пізнавати різні грані світу, творити, виявляти себе, ставити найсміливіші цілі та за підтримки педагогів реалізовувати їх. Такий підхід виправдав себе – всі 100% випускників King’s-Edgehill School з успіхом вступають до обраних ВНЗ. У стінах цієї школи навчалися представники канадської і світової еліти – політики, актори, письменники, члени сенату і Верховного суду, дипломати і художники.

Існує цікава легенда, яка свідчить, що саме King’s-Edgehill School є батьківщиною хокею в Канаді. Є історичні записи, в яких зазначається, що ще в 1880-х роках хлопчики з King’s College School з захопленням віддавалися особливої ​​забаві, суть якої полягала в катанні м’яча по льоду. Чи варто говорити про те, що хокей в цій школі користується особливою пошаною?

Існує цікава легенда, яка свідчить, що саме King’s-Edgehill School є батьківщиною хокею в Канаді. Є історичні записи, в яких зазначається, що ще в 1880-х роках хлопчики з King’s College School з захопленням віддавалися особливої ​​забаві, суть якої полягала в катанні м’яча по льоду. Чи варто говорити про те, що хокей в цій школі користується особливою пошаною?


Коли адміністрація школи вибирала ідеальне місце для розташування навчального закладу, було постановлено, що поблизу від King’s-Edgehill School не повинно бути питних закладів і будинків з поганою славою. Так школа знайшла свій кампус в невеликому містечку Віндзор (Нова Шотландія), який знаходиться в 71 км від столиці провінції – міста Галіфакс.
Кампус навчального закладу буквально потопає в зелені парків. Його архітектура представлена ​​величними старовинними і сучасними будівлями, в яких знаходяться чудово обладнані спортивні об’єкти і наукові лабораторії.
У 2005 році відкрив свої двері новий спортивний комплекс. У ньому розташовуються плавальний басейн з 6 доріжками, ринг для боротьби, тренажерний зал, приміщення для групових занять та вагових тренувань. На свіжому повітрі знаходиться 4 повнорозмірні ігрові поля та тенісні корти (реконструйовані в 2007 році). Крім того, у студентів є доступ до спортивної інфраструктури Віндзора – зокрема, головна міська арена є тренувальною хокейною базою учнів King’s-Edgehill School.
Заняття творчістю проводяться в окремому центрі. Він включає сучасно оснащений театр на 400 персон, приміщення для занять музикою, кімнати для репетицій і технічні зали. Студенти можуть удосконалювати свої вокальні дані або вибрати один з 27 музичних інструментів для індивідуальних занять. У школі працює кілька музичних ансамблів і інструментальних колективів. Школа має в своєму розпорядженні також великий концертний хол 2007 року, в якому регулярно проводяться музичні концерти студентів школи.

Безумовною прикрасою King’s-Edgehill School є каплиця в готичному стилі, зведена в 1877 році. Інші об’єкти інфраструктури включають їдальню і побудований в 2011 році студентський лаунж. У ньому для учнів встановлені комп’ютери, робочі станції, м’які дивани, ТВ і навіть обладнана зона для танців або музичних імпровізацій.