The Language Gallery

The Language Gallery

The Language Gallery (TLG) – велика мовна школа з філіями в Великобританії, Німеччині та Канаді. Наявність акредитації в кожній з цих країн, а також членство в асоціаціях English UK і Business English UK, гарантують високий рівень навчання і професіоналізм викладачів. У Канаді школа TLG розташована в місті Торонто, де можна не тільки вивчити англійську мову, а й зануритися в місцеву атмосферу, познайомитися з людьми з усього світу і добре відпрацювати на практиці отримані мовні навички.

Розташування

Торонто
Велике місто з величезним різноманіттям культур, економічний двигун Канади і один з провідних мегаполісів світу. У 2011 році журнал The Economist закріпив за Торонто четверте місце в світі за рівнем життя. Відмінно розвинена транспортна система дозволяє легко і швидко добиратися в будь-який куточок, а кількість природних та архітектурних пам’яток в Торонто і його околицях нікого не залишить байдужим! Школа The Language Gallery розташована в самому центрі Торонто, в безпосередній близькості від великих транспортних вузлів, магазинів, ресторанів і численних кафе. Це дозволить наситити навчальне життя соціальними і культурними заходами, а також просто урізноманітнити вільний час.

Програми

• Загальний курс англійської мови
• Розмовний клас
• Заняття з підвищення рівня комунікації
• Індивідуальні заняття
• Академічна англійська
• Підготовка до міжнародних іспитів IELTS \ TOEFL
• Підготовка до навчання в університеті
• Бізнес англійська
• Спеціалізована англійська
• Бізнес англійська + спеціалізована англійська

Проживання і харчування
Проживання під час навчання в TLG можливо в приймаючих сім’ях або студентських резиденціях. Ви самі можете обрати місце проживання і план харчування.
Приймаюча сім’я
Проживання в сім’ї – це відмінний спосіб зануритися в мовне середовище і щодня практикувати англійську мову після навчання. Розміщення одномісне, крім того воно завжди знаходиться неподалік від школи, так що витрачати багато часу на дорогу не доведеться. Можна також вибрати варіант харчування: самостійне, напівпансіон, повний пансіон.
Студентські апартаменти
Студентські апартаменти призначені для учнів віком від 18 років. Вони дають максимальну свободу пересування та можливість відчути себе справжнім студентом. Доступне проживання в п’яти студентських апартаментах на вибір. Майже всі вони надають одномісне розміщення, крім Canadian Hostel, в якому є поселення в дво- і чотиримісних кімнатах. Всі студентські апартаменти дуже зручні і комфортабельні, відмінності полягають лише в розташуванні, розмірі кімнат і можливості включити у вартість харчування.

Дозвілля та позакласні заходи
Навчальний курс також включає в себе спеціальну соціальну програму. Вона пропонує продовжити навчання в неформальній атмосфері, а також цікаво і весело провести час в Торонто. Школа The Language Gallery організовує екскурсії по місту і до найближчих визначних пам’яток, спільні перегляди фільмів, зустрічі та вечірки для студентів, і навіть захоплюючі далекі поїздки по Канаді або в США. Створені всі умови для того, щоб курс навчання був не тільки корисним, але і приємним.