ILAC (International Language Academy of Canada)

ILAC (International Language Academy of Canada)


ILAC (International Language Academy of Canada)– один з найбільших канадських коледжів, кампуси якого розташовані в Торонто та Ванкувері. Навчальні класи і аудиторії школи оснащені всім необхідним для максимально комфортного навчання студентів. ILAC вже більше 14 років допомагає іноземним студентам вступити до вищих навчальних закладів Канади та здійснити свою мрію про якісну і недорогу закордонну освіту.

РОЗТАШУВАННЯ

Торонто

Школа ILAC розташована в самому серці багатонаціонального Торонто, в безпосередній близькості до станцій метро, що дозволяє студентам легко вчасно добиратися на навчання. В межах пішохідної відстані від школи знаходяться популярні кафе, ресторани, музеї та визначні пам’ятки Торонто, магазини і всесвітньо відомий, один з найбільш рейтингових університетів Канади – Університет Торонто. Більше 90 навчальних класів, більше 100 комп’ютерів, безкоштовний інтернет Wi Fi, кафе і лаунж зона – все це доступно для студентів школи ILAC. Також приємною новиною для студентів є акредитація навчального центру в Торонто для здачі TOEFL iBT безпосередньо в своїх аудиторіях.


ILAC language school

Завдання для участі у конкурсі та умови прийому робіт:

Всі конкурсні завдання надсилаються на пошту: conscious.education1@gmail.com

з вказаною темою листа: Конкурс есе від (і вказуєте обраний навчальний заклад).

Остання дата прийому робіт- 5 квітня 2020 року.

Роботи, вимоги яких не виконані, до розгляду не приймаються.

 

1 місце – знижка 500 канадських доларів
2 місце – знижка 300 канадських доларів
3 місце – знижка 200 канадських доларів


Теми та вимоги до есе:

Choose the topic and write up to 450 words.
1. Do you agree or disagree with the following statement? Children should begin learning
a foreign language as soon as they start school. Use specific reasons and examples to
support your position.
2. Many old buildings protected by law are part of a nation’s history. Some people think
they should be knocked down and replaced by news ones. How important is it to
maintain old buildings? Should history stand in the way of progress?

Ванкувер На західному узбережжі Канади розташоване всесвітньо визнане одне з кращих міст для проживання в світі -Ванкувер. Школа ILAC рада вітати студентів з більш ніж 70 країн світу в своєму кампусі в центрі Ванкувера. Студенти можуть не тільки проводити час на заняттях, а й гуляти по довколишніх вулицях, відвідувати кафе, ресторани, шопінг-моли, яких тут розташувалося безліч. Поруч з центром знаходиться зупинка поїзда Sky Train, Sea Bus terminal і автобусні зупинки. Недалеко від навчального центру ILAC розташовані кілька кращих університетів – Simon Fraser University і British Columbia Institute of Technology. ПРОГРАМИ Pre-Degree Certificate program (вступ на бакалавріат) • Вік: від 16 років • Вимоги: здача он-лайн тесту ILAC не нижче 10 рівня, шкільний атестат або свідоцтво про закінчення вищого навчального закладу • Інтенсивність: 30 уроків / тиждень (Intensive English Program) або 38 уроків / тиждень (Power English Program) • Тривалість уроку: 45 хвилин • Тривалість курсу: від 2 до 48 тижнів • Початок курсу: кожен другий понеділок місяця

Програма для студентів, які бажають навчатися в канадських університетах або коледжах і створена для того, щоб підготувати студентів до канадської системі освіти. Студенти вчаться писати есе, робити презентації, знайомляться з технікою складання іспитів, академічними дослідженнями, тайм менеджментом, критичним мисленням і т.д.
Тривалість програми варіюється в залежності від рівня TOEFL або IELTS необхідного для зарахування в певний вищий навчальний заклад.

Pre-MBA Course (вступ на магістратуру або післядипломна освіта)
• Вік: від 16 років;
• Вимоги: здача он-лайн тесту ILAC не нижче 10 рівня, шкільний атестат або свідоцтво про закінчення вищого навчального закладу;
• Інтенсивність: 30 уроків / тиждень (Intensive English Program) або 38 уроків / тиждень (Power English Program);
• Тривалість уроку: 45 хвилин;
• Тривалість курсу: від 2 до 48 тижнів;
• Початок курсу: кожен другий понеділок місяця.
Програма складається з 2-х частин: ILAC Pre-Degree Certificate Program і підготовки до міжнародного іспиту GMAT, який потрібний для вступу на програми MBA.
Перша частина (Pre-Degree Certificate Program) створена для того, щоб підготувати студентів до канадської системи освіти. Студенти вчаться писати есе на, робити презентації, знайомляться з технікою складання іспитів, академічними дослідженнями, тайм менеджментом, критичним мисленням і т.д.
Друга частина (програма підготовки до GMAT) проводиться протягом 7 тижнів по 3 години на тиждень по системі The Princeton Review (TPR). Це стандартизована американська система підготовки, яка вважається найкращою для здачі GMAT. Студенти вивчають особливості іспиту, поняття і техніки, які використовуються при його здачі, вдосконалюють саме ті навички, які потрібні для успішної здачі GMAT. Студенти можуть пройти класи підготовки до GMAT у вечірній час в дні проведення класів Pre-Degree Certificate Program або на вихідних.

ПРОЖИВАННЯ І ХАРЧУВАННЯ

Проживання можливе в приймаючих сім’ях або студентських резиденціях з різними варіантами: з харчуванням і без харчування, в кімнаті на 1 або 2 осіб.
Приймаюча сім’яПовсякденне життя в канадській родині – це хороша можливість зануритися в культуру країни, практикувати англійську мову в повсякденному житті і ще легше засвоювати пройдений матеріал на заняттях.
Проживання в сім’ї передбачає:
• кімнату на одного або на двох осіб;
• зручності в спільному користуванні з членами сім’ї;
• харчування: повний пансіон.

Студентська резиденція

Проживання в студентських резиденціях дає студентам почуття незалежності і самостійності. Це менш популярний, тому що більш дорогий спосіб проживання.

Проживання в резиденції передбачає:
• кімнати на одного або двох;
• зручності в кімнаті або на кілька студентів;
• кухня;
• іноді включені сніданки;
• доступ в Інтернет.
Підбір проживання в резиденціях здійснюється за запитом.