ВИЩА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА КУЛЬТУРИ / EKA UNIVERSITY

ВИЩА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ ТА КУЛЬТУРИ / EKA UNIVERSITY

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Університет економіки і культури (EKA University) – це латвійський ВНЗ, акредитований Міністерством Освіти і Науки Латвії і що пропонує програми рівня бакалаврату та магістратури англійською та латиською мовами. Для українських студентів навчання в EKA – це можливість здобути вищу освіту в Європі англійською мовою.
EKA забезпечує освіту високої якості відповідно до останніх вимог – реальні і віртуальні лекційні зали, сучасна бібліотека, що забезпечує доступ не тільки до традиційних паперових видань, а й до аудіо- і відеоматеріалів, інтернет-ресурсів та електронних баз даних. На англомовній програмі «Управління бізнесом» проходять повноцінні лекції в режимі онлайн, які читають більше 70 викладачів з інших країн.
В університеті працює студентський бізнес-проект, який надає учасникам широкі можливості для розвитку власного бізнесу, серед яких: допомога досвідчених фахівців в розробці бізнес плану; лекції та творчі майстерні; надання контактів, корисних для розвитку бізнесу і важливі поради; обладнане приміщення і місце для роботи, зборів і зустрічей з потенційними партнерами та клієнтами; можливість презентувати свою ідею представникам вашої сфери бізнесу і багато іншого.

Ось деякі факти про EKA University, які говорять самі за себе:


• Дипломи державного зразка, випущені EKA, визнаються в країнах ЄС і в усьому світі.
• 67% академічного персоналу ВНЗ мають докторські ступені.
• EKA бере участь в програмі обміну студентами ERASMUS. Навчаючись тут, студенти можуть поїхати за програмою обміну до Франції, Італії, Литви, Польщі, Македонії, Нідерландів, Словенії, Іспанії, Туреччини, Німеччини або Угорщини. З кожним роком список освітніх установ, з якими співпрацює EKA, розширюється.
• У 2013 році ВНЗ вперше провів набір на програму Фулбрайта, яка фінансується США.
• EKA пропонує бакалаврські програми, програму MBA – англійською.

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
Розміщений у столиці Латвії, ВНЗ пропонує іноземним студентам прекрасну можливість здобути вищу освіту в Європі за доступними цінами. На сьогодні EKA пропонує 14 програм на бакалавраті і магістратурі.
ПРОЖИВАННЯ В РИЗІ
EKA University знаходиться в столиці Латвії Ризі, одному з найкрасивіших міст Прибалтики. Це місто зі стародавньою історією, його історичний центр внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Ризі знаходяться безліч театрів, музеїв, об’єктів історичної архітектури, парків та місць відпочинку.
Студенти EKA проживають в студентських містечках, які знаходяться за межами ВНЗ (від 3 хвилин ходьби до 40 хвилин на громадському транспорті).
Для потенційних студентів і їх батьків EKA пропонує ознайомлювальні тури, під час яких можна прогулятися по ВУЗу і студентському містечку, поспілкуватися зі студентами і академічним персоналом.


Освітні програми
• Бакалаврат
• Магістратура


Спеціалізації
• Менеджмент – бакалаврат
• Управління бізнесом (MBA) – англійська мова
• Інноваційна економіка і підприємницька діяльність – бакалаврат


Навчальні семестри

Осінній семестр розпочинається 1 жовтня, весняний – 1 лютого.